free responsive web templates

TB SERİSİ

Mobirise

U SERİSİ

Mobirise

U SERİSİ

UYGULAMALAR

Uka Blower ürünleri satış deneyimlerine dayalı olarak üretilmektedir. Blowerlarımız, stabilite ve verimliliği artırarak kullanımı ve bakımını kolaylaştırmak için üretilmektedir. Turbo Blowerın Basınçlı Havası, çeşitli endüstriyel süreçlerdeki çeşitli ihtiyaçları karşılar.

Akış : 15-441/dk

Basınç : 50-100 kPa

Gürültü Seviyesi : 75dB(A))

Çeşitli Renkler : Gri/Turuncu/Mavi/Fildişi

* * Minimum limit uygulanabilir.

Kolay Bakım/Düşük Maliyet

BASİT/DÜŞÜK MALİYET

Hava folyo rulmanı uygulandığından, yağ teminine veya rulman değiştirmeye gerek yoktur. Bakım olarak, filtreleri yalnızca değiştirin veya temizleyin.

Kompakt

KOMPOZİSYON

Kompozisyon basittir ve blower kolayca taşınabilir ve yüklenebilir böylece boyutu en aza indirilir. Buna göre, bakım maliyeti ve kurulum alanı azalır.

Kullanımı ve kontrolü

KOLAY KULLANIMI VE KONTROLÜ

Motor RPM, basınç, sıcaklık ve hava akışı ölçülür ve dokunmatik LCD monitörde görüntülenir. Dokunmatik LCD ile blower kullanımı ve kontrolü kolaydır. Çeşitli kontrol modu - hava akımı, basınç, RPM, akım ve güç modu sağlanır.

Enerji tasarrufu ve enerji azaltma (%45'e kadar)

ENERJİ TASARRUFU

Yüksek verimli motorların sıkıştırma kısmında yüksek verimli tasarım ve uygulama Kapsamlı verimlilik %65 veya daha yüksektir.Düşük Gürültü, titreşim düşük gürültü ve titreşimsiz Hava taşımaya doğrudan bağlantı uygulaması nedeniyle düşük gürültü (75~80dB-@1m veya daha düşük) (cihazlar arasında temas yok) Ses geçirmez tesislere gerek yok.

Petrolsüz temiz hava beslemesi

YAĞSIZ

Hava folyo rulman uygulaması nedeniyle yağlayıcı kullanmaya gerek yoktur.


© Copyright 2019 UKA BLOWER - All Rights Reserved